fbpx
Ad imageAd image

Saga e replikave vazhdon/ Pasi Beatrix e paralajmëroi për gjyq, reagon Albano Bogdo

Blloku min lexim

Menjëherë pas Betarixës, e cila paralajmëroi Albanon se do të marrë hapa ligjorë ndaj tij, aktori ka zgjedhur të thyejë heshtjen në lidhje me deklaratën e bërë pak ditë më parë.

Me anë të një postimi në instastory, Bogdo nuk tërhiqet për deklaratën e bërë ndaj këngëtares së njohur.

- Advertisement -

Ai shprehet përdor një shprehje të Mark Twain, duke theksuar se si komb jemi të bekuar me tre gjëra: Lirinë e fjalës, lirinë e mendjes dhe kryqëzimin publik nëse përdor njërën nga dy të parat.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO