fbpx

Në Bllok

Lajme

Studimi: Largimi i studentëve shqiptarë bëhet kronik, 100% e të ikurve shumë të kënaqur

Rita Ora nis realizmin e një dokumentari për Kosovën: I kushtohet të rinjve në vendin tim të lindje

Ky vend nuk gjen qetësi, goditet përsëri nga një tërmet i fortë

” I kam dhënë besën 2 ditë”/ Familja e Liridonës paralajmëron gjakmarrje

Skenari si nëpër filma! Naim Murseli kishte porositur vrasjen e bashkëshortes, Liridona

“Ishim ne”/ Agron Llakaj ndan videon e veçantë me Aurela Gaçen në vitin 1996

40% e burrave dhe 58% e grave në Shqipëri kanë vuajtur nga një simptomë e shëndetit mendor në vitin 2023

Pritet erë e fortë dhe stuhi në Shqipëri

Travel