fbpx
Ad imageAd image

Entertainment

Do nisni planifikimin e projekteve, horoskopi 12 prill

Dashi Duhet të vazhdoni të luftoni për të marrë rezultatet që meritoni,

Blloku min lexim

Pse njerëzit në fotot e vjetra nuk buzëqeshnin kurrë?

Në shumicën e fotove të vjetra , ato të bëra në shekullin

Blloku min lexim

Jennifer Lopez del në publik e veshur me xhinse ‘të pista’, 620 dollarëshe!

Një grua e lidhur ngushtësisht me elegancën dhe veshjet luksoze, Jennifer Lopez

Blloku min lexim

Në ç’moshë një fëmijë bëhet i ndërgjegjshëm? 5 Fazat e Vetëndërgjegjësimit

Kur shikoni sytë vezullues të një foshnjeje, mund të pyesni veten se

Blloku min lexim

Studimi: Burrat bëjnë shumë më tepër punë shtëpie se një dekadë më parë, por gratë nuk janë më të lumtura

A janë punët e shtëpisë vërtet çështja kryesore e pakënaqësisë martesore? Sigurisht,

Blloku min lexim

Banori i “Big Brother” bën paralajmërimin e papritur: Do bëj denoncim kur të dal…

Gjatë spektaklit të kaluar, një klip i prezantuar ka trazuar gjendjen e

Blloku min lexim

Sot është Dita Ndërkombëtare e Kafshëve Shtëpiake

11 Prilli është Dita Kombëtare e Kafshëve shtëpiake dhe i kushtohet atyre

Blloku min lexim

Liami ‘kërcënon’ Lidin: Do ta pres gjuhën (Video)

Banori i Big Brother Vip, Liam Osmani ka kërcënuar konkurrentin, Lidi Delia

Blloku min lexim

Ditëlindja e parë pa Besin, Xhensila publikon fotot me fëmijët dhe ka një mesazh: S’ka vend për…

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj festoi 31-vjetorin e lindjes dy ditë më parë në

Blloku min lexim

“E përdor mirë kastravecin! Hiqe ‘k’ nga goja”/ Plas keq mes Gracianos dhe Lidit në ‘BBVIP’

Një debat i ashpër dhe me ofendime është zhvilluar në ‘Big Brother

Blloku min lexim

Çiljeta flet për humbjen e fëmijës: Do ishte 4 vjeç tani

Çiljeta, në një bisedë në “Ferma VIP”, ka rrëfyer se para 4 vitesh do

Blloku min lexim

Problemet e vjetra zgjidhen, horoskopi 11 prill

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të enjten ditë

Blloku min lexim
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO