fbpx
Ad imageAd image

Nga Schiuma Party deri tek bërja e Pizza – Si e kaluan fundjavën e fundit para finales banorët e BBVA

BllokuTV min lexim

Qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip Albania me sa duket po i afrohet fundi. Banorët janë argëtuar nga Vëllai i Madh duke iu organizuar një Schiuma Party në oborrin e shtëpisë.

Qetsori u zhyt direkt në pishinë, ku atij iu bashkua edhe Luizi, i cili kërceu këngën e tij që u vendos në sfond. Pas tyre, edhe vajzat u bënë pjesë e festës.

- Advertisement -

Por nuk ka mbaruar me aq pasi në mbrëmje ishte rezervuar një tjetër surprizë për ta.

Artistët kanë bërë vetë pizza profesionale të ndihmuar edhe nga një pizzaiol profesionist.

- Advertisement -

Të ndarë në dy grupe, Luizi me Efin dhe Dean dhe Qetsori me Kristin dhe Nitën banorët nisën sfidën për përgatitjen e picave.

Grupi i cili do përgatisë më shumë pizza do të fitojë 5 mijë euro. Pas përfundimit të sfidës, picat e përgatitura me shumë dashuri nga të dyja grupet do të shpërndahen në qëndrat sociale të Tiranës.

- Advertisement -

Luizi dhe Qetsori u kanë gatuar kundërshtarëve Pizza të ndryshme, duke shfaqur për publikun një tjetër talent të tyren që nuk e kishin parë më parë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock