fbpx
Ad imageAd image

Met Gala 2023: Si ta shikosh eventin e modës falas?

BllokuTV min lexim

Met Gala është eventi më i njohur i botës së modës, ndaj të gjithë VIP-at e ftuar kujdesen që të duken yje. Për ta parë drejtpërdrejt eventin, ka një mënyrë, sigurisht, falas dhe po ta tregojmë:

Mund ta shohësh në Vogue.com
 
Vogue ofron website të dedikuar për të parë Met Gala. Moderatorët e eventit do të jenë: La La Anthony, Chloe Fineman dhe Derek Blasger.
 
Kur do të zhvillohet?
 
Met Gala 2023 mbahet të hënën e parë të majit, pra sot, më 1 maj. Si gjithnjë, do të zhvillohet në Muzeun Metropolitan të Artit, në New York.
 
Cilët do të jenë në panel?
 
Çdo vit, Anna Wintour ndodhet në karrigen e panelit, si dhe moderon Met Gala-në. Këtë radhë, do t’i bashkohen edhe Michaela Coel, Dua Lipa, Penelope Cruz dhe Roger Federer.
 
Cila do të jetë tematika?
 
Këtë vit, tematika e Met Gala është “Karl Lagerfeld: A Line of Beauty” dhe i kushtohet pikërisht dizajnerit të Modës, Karl Lagerfeld, i cili ka kontribuar shumë në fushat e artit.
 
Ai ka krijuar dizajne fantastike nën emrin e: Chloé, Fendi, Chanel, si dhe për brandin e tij, Karl Lagerfeld.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO