fbpx
Ad imageAd image

Upss! Motra e Bardhit hyn në shtëpi, nuk pranon të takojë Sarën

Blloku min lexim

Duke qenë se Bardhi ka kaluar një javë të vështirë pas zënkave me Sarën, Vëllai i Madh vendosi t’i bënte një surprizë. Sonte hyri në shtëpinë e BBV, Afërtida..

Vazhdimisht ajo i kërkonte Bardhit të jetë më i fokusuar në lojë, më aktiv dhe të luaj më fort. Teksa ajo ja përsëriste këtë këshillë Bardhit, Ledioni e pyetu nëse donte të takonte Sarën edhe ajo u përgjigj: “Unë do doja t’i takoja të gjithë, por duke qenë se nuk është e mundur nuk do doja të veçoja askënd, sepse nuk dua të ndikoj”.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO