fbpx
Ad imageAd image

Oferta e pazakontë e Qetsorit çudit banorët, ja reagimi i tyre

BllokuTV min lexim

Çdo ditë e më tepër po afrohemi drejt finales së madhe të 6-majit, dhe debatet e provokimet sa vijnë e bëhen edhe më të ashpra.

Kësaj here ishte Qetsori ai që ka provokuar banorët në lidhje me finalistin e katërt që do ti bashkohet Luizit, Efit dhe Deas.

- Advertisement -

Kjo dëshirë e Qetsorit për të riprekur finalen, ka shtyrë këtë të fundit të bëjë një “biznes” brenda në shtëpisë, duke ofruar blerjen e vendit të katërt me një vlerë prej 50 mijë euro.

Teksa po bisedonte me banorët, Qetsori tha se i ka ikur mendja dhe se po mendon të shesë ose të blejë vendin në finale.

- Advertisement -

Në një kohë kur kanë mbetur edhe tre banorë, ai, Nita dhe Kristi përballë njëri-tjetrit për vendin e fundit, Qetsori u shpreh se ai do dëshironte ta blinte vendin.

Duke folur me tone të qeta Nita i tha Qetsorit se shuma që ai po ofron tregon se ka shumë para.

- Advertisement -

Ai madje i tha Kristit se e shet vendin e tij me 10 mijë euro, nëse ai e dëshiron finalen.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock