fbpx
Ad imageAd image

Kishte nevojë për serum, Tayna në spital me bikini

Blloku min lexim

Reperja kosovare Tayna, është në qendër të vëmendjes nga mediat, pasi ajo vertë lajmëroi bashkëpunimin e saj të ri me tre reperë.

Ajo është, gjithashtu, mjaft aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me ndjekësit e saj projekte të reja dhe përditshmërinë e saj.

- Advertisement -

Ditën e diel, ajo ka treguar se nuk ka ndërmend të ndalet me projekte e punë, e këtë po na e tregon një foto të pazakontë.

Tayna shihet e shtrirë në shtrat, edhe pse veshur me bikini, ajo është duke marrë serum.

- Advertisement -

“Kur i ndërron 3 kontinente për 48 orë”, ka shkruar këngëtarja.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO