fbpx

Kishte nevojë për serum, Tayna në spital me bikini

Blloku min lexim

Reperja kosovare Tayna, është në qendër të vëmendjes nga mediat, pasi ajo vertë lajmëroi bashkëpunimin e saj të ri me tre reperë.

Ajo është, gjithashtu, mjaft aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me ndjekësit e saj projekte të reja dhe përditshmërinë e saj.

Ditën e diel, ajo ka treguar se nuk ka ndërmend të ndalet me projekte e punë, e këtë po na e tregon një foto të pazakontë.

Tayna shihet e shtrirë në shtrat, edhe pse veshur me bikini, ajo është duke marrë serum.

“Kur i ndërron 3 kontinente për 48 orë”, ka shkruar këngëtarja.