fbpx
Ad imageAd image

Video/ Saimir Korreshi largohet me batuta nga DWTS: Mezi shita lepurin, dua të bëhem luan

Blloku min lexim

Deputeti Saimir Korreshi nuk njihej teksa realizoi sfidën e radhës të kërcimit në Dacing With The Stars. Ai u shfaq i transformuar si “mbretin e xhunglës”, në skenë, ndërsa në fytyrë iu ishte vizatuar luani.

- Advertisement -

Unë mezi shita leprin, kalova tek luani. Kështu që të bëj shenjën e luanit, po e ngatërroj me maçok ndaj më mirë po e lë”, u shpreh Korreshi pas performancës.

Në total, ai u vlerësua nga juria me 20 pikë për performancën në sfidën e kërcimit. Megjithatë, deputeti, Saimir Korreshi e mbylli përfundimisht rrugëtimin e tij në “Dancing With The Stars”.

- Advertisement -

Deputetin opozitar nuk e shpëtuan dot as votat e publikut dhe as hudhra në xhep “për syrin e keq”, pas pikëve të ulëta që i dha juria për performancën e tij në natën e filmit në “Dancing With The Stars”.

“Pardje më përzunë nga Parlamenti sonte nga “Dancing With The Stars”, tha ai duke e pritur me batuta dhe sportivitet skualifikimin.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO