fbpx
Ad imageAd image

David Beckham publikon videon e ëmbël me të bijën: Kam grimieren më të mirë, me shije perfekte

Blloku min lexim

David Beckham ka  publikuar një video shumë të bukur me vajzën e tij që tashmë po bënë xhiron e rrjetit. Në profilin e tij në Instagram është publikuar një vide e cila nga bënë të gjithë për të qeshur dhe  njëkohësisht ofron një panoramë të mrekullueshme familjare.

- Advertisement -

David i ka lënë në dorë 12-vjeçares Harper që t’i bëjë grimin dhe nuk është hera e parë. Në një video që ka postuar Beckham regjistron kohën kur vajza e tij modifikon grimin e tij. Në të njëjtën kohë, ata dëgjojnë një këngë të Taylor Swift, me Beckham duke pëshpëritur tekstin duke buzëqeshur.

Artistija ime e vogël e grimit është dhe mrekullueshme ka një listë të shkëlqyer  të muzikës nga Taylor Swift. Ne po vijmë mami”, ka shkruar ai postimin e tij, duke iu referuar sigurisht Victoria Beckham.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock