fbpx
Ad imageAd image

VIDEO/ Fansi tentoi të ngjitet në skenë, truproja e largon me dhunë, por Noizy…

Blloku min lexim

Fansat e Noizyt në çdo koncert janë të shumtë dhe të papërmbajtshëm. Së fundmi në një video që po bën xhiron e rrjetit duket qartë, Noizy i cili teksa po performonte hitet e tij në një ndër klubet e Shqipërisë.

Në një moment një nga fansat është ngjitur në skenë për të bërë një foto me reperin, ndërsa truproja i tij e ka shtyrë atë në mënyrë të dhunshme.

- Advertisement -

Mirpo ky veprim është vënë re nga ana e artistit, i cili duke kënduar i afrohet fansit të tij të “zjarrtë” dhe i jep dorën atij.

- Advertisement -

- Advertisement -
@n0izyking03 #fyp #viral #noizy #noizyking03 #otr #legendary #king #noizybaba #zinitors #zinitorsfamily #bisha #alpha #zins #noizyfans #legend #historiegjat #illyrianbloodline #kingzin #pakmendryshe #otrmezemer #fyyyyyyyyypppppppppp ♬ original sound – 𝗔𝗟𝗣𝗛𝗔 𝗢𝗧𝗥.fan page ❤️

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO