fbpx
Ad imageAd image

Prej vitesh Arbër Hajdari nuk e ka festuar ditëlindjen e tij, ja arsyeja!

Blloku min lexim

Dita e djeshme ishte ditëlindja e opinionistit Arbër Hajdari, ku spektaklin e sotëm Ledion Lico zbuloi se Arbri prej pak vitesh nuk e feston më ditëlindjen e tij. Arsyeja e kësaj është se një prej fëmijëve që Arbri së bashku me skuadrën e tij të “Fundjavë Ndryshe” ka ndihmuar ka ndërruar jetë për shkak të një sëmundjeje të rëndë.

Pas një klipi me disa nga momentet e Arbrit me vajzën e vogël dhe mesazhin nga vëllai i saj. Big Brother VIP solli një tortë me qirinj të ndezur, e më pas opinionisti i fryu. Gjatë kësaj kohe ai ishte i prekur, ndërsa tregoi edhe disa detaje.

- Advertisement -

Dita e djeshme ishte edhe ditëlindja e opinionistit Arbër Hajdari, ku spektaklin e sotëm Ledion Lico zbuloi se Arbri prej pak vitesh nuk e feston më ditëlindjen e tij. Arsyeja e kësaj është se një prej fëmijëve që Arbri së bashku me skuadrën e tij të “Fundjavë Ndryshe” ka ndihmuar ka ndërruar jetë për shkak të një sëmundjeje të rëndë. Pas një klipi me disa nga momentet e Arbrit me vajzën e vogël dhe mesazhin nga vëllai i saj. Big Brother VIP solli një tortë me qirinj të ndezur, e më pas opinionisti i fryu. Gjatë kësaj kohe ai ishte i prekur, ndërsa tregoi edhe disa detaje.

Arbri: Jam i sigurt se Elsa tani është në Parajsë. Kishim kaluar shumë gjëra mes njëri-tjetrin dhe për herë të parë kam dashur të tërhiqem nga puna që unë bëja. Ajo u nda nga jeta shumë shpejt në kohën e pandemisë.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock