fbpx
Ad imageAd image

Spartak Ngjela: Çfarë më ndodh kur shikoj një grua seksi

Blloku min lexim

Avokati Spartak Ngjela njihet si një nga figurat publike më diverse dhe pa komplekse në Shqipëri. Gjatë një emisioni televiziv, ku tematikë e puntatës ishte se “a kanë frikë burrat nga gratë e bukura”, Ngjela është shprehur se meshkujt bien në dashuri “lehtë” me një femër të bukur.

Problemi nuk është intelekti, tha avokati, por fjala. Mënyra e të shprehurit të femrës, sipas Ngjelës, është ajo që bën për vete ose largon një mashkull.

- Advertisement -

“Mund të jem edhe i gabuar, por po të jetë e bukur dhe seksi, pra erotike, unë bie në dashuri. Por dashuria varet nga potenca e brendshme që ka burri dhe duhet ta ketë mobilitet permanent. Dashuri, dashuri, dashuri, sa herë të kapi, por kryesorja është mënyra e të shprehurit të saj. Intelekti pa fjalën nuk vlen. Isha njëherë në një leksion dhe më thotë një femër, jepi zgjidhje kësaj, ku qëndron thelbi. Ta them unë i thash, ‘bën dashuri me memec ti?’, ‘Jo’ më tha. Atëherë mbaron historia. Fjala është kryesorja.”

Lexo edhe: https://blloku.tv/bukuri-qe-amplifikon-seksin-rike-roci-i-kthehet-spartak-ngjeles-ke-rreshqitur-nga-mendja/

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO