fbpx
Ad imageAd image

“Bukuri që amplifikon seksin” Rike Roçi i kthehet Spartak Ngjelës: Ke rrëshqitur nga mendja

Blloku min lexim

“Bukuri që amplifikon seksin”. Këto ishin fjalët që avokati i njohur, Spartak Ngjela tha një ditë më parë për Rike Roçin, teksa ishte i ftuar në rubrikën “Galeria”.

- Advertisement -

Ndërkohë lidhur me deklaratën që bëri për Riken, ka reaguar vetë ajo përmes një postimi në “Instastory”. Roçi ka postuar komentin që dikur avokati ka lënë në një postim të saj, ku shkruante: “Krijim artistiko aktorial i një bukurie femërore që inspiron… Komplimente Miss”.

Teksa ka postuar komentin e dikurshëm dhe videon e intervistës së një dite më parë, Rike shkruan: “Avokat ndaje mendjen. Jam bukuri femërore që të inspiron apo ajo që thua në E Diell. Nuk të vë faj i ka mosha këto, ka rrëshqitur nga mendja…”

- Advertisement -

Sikur duket bukuroshja është bezdisur nga komentet e Spartak Ngjelës, i cili shpesh herë komplimentin vajzat e ekranit.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO