fbpx

Shumë arrogant! Zbulohet mesazhi që Justin Timberlake i dërgoi Britney Spears kur u ndanë

Blloku min lexim

Justin Timberlake vendosi të ndahej me të dhe t’i jepte fund lidhjes së tyre të famshme me një mesazh të thatë dhe me një fjalë. Pasi e bëri të abortonte, pak kohë më vonë ai u nda me të duke i shkruar thjesht: “Ka mbaruar”. Zbulimi vjen përmes librit të ri të Britney-t, i cili pritet të dalë brenda pak ditësh dhe nxjerr në dritë aspekte të jetës dhe karrierës së saj.

Në më shumë lajme rreth ndarjes së tyre të famshme, kjo ndodhi në vitin 2002, në një kohë veçanërisht të rëndësishme për Spears në karrierën e saj. Në shkurt 2002 Britney ishte vetëm 20 vjeç dhe ishte në xhirimet e videoklipit “Overprotected: The Darkchild Remix” gati për të trajtuar skenat e vështira të kërcimit gjatë xhirimeve.

Regjisori i videoklipit Chris Applebaum zbuloi për Page Six se në fund të ditës së dytë të xhirimeve, Spears u zhduk papritur për rreth 20 deri në 40 minuta. Kjo kohë është shumë kohë vonese për një prodhim që kushton “shumë mijëra dollarë”.

Kur ajo u drejtua për në dhomën e saj të zhveshjes, ajo pa këngëtaren të ulur në dysheme duke qarë. Ylli i popit mori celularin dhe i tha regjisorit: “Nuk mund ta besoj. Shikoje. Kështu ndodhi”. Duke treguar një mesazh nga Timberlake që lexonte: “Ka mbaruar”.