fbpx
Ad imageAd image

Mozzik i bën diss Ledrit, Sarës dhe Melindës, i vë kurorën Dafina Zeqirit

Blloku min lexim

Dafina Zeqiri ka pasur trazira në rrjet për shkak të prishjes së marrëdhënieve me Sara Hoxhën dhe Ledri Vulën. Por, ndryshe nga të tjerët për  reperin Mozzik, Dafina Zeqiri është artistja më e mirë me të cilën ka bashkëpunuar ndonjëherë.

- Advertisement -

Megjithëse u mendua gjatë nëse duhet ta shkruante apo jo, ai vendosi t’i tregojë publikut mendimin e tij, duke i vendosur Dafit “kurorën” si më e mira

Asnjiher s’e niva tu fol keq për dikon”- shprehet ndër të tjera reperi dhe me këtë deklaratë i trazoi ca ujëra.

- Advertisement -

Kështu ai i ka bërë disss Sarës, Ledrit dhe Melindës, Pikërisht kjo e fundit e thumboi për faktin që Dafina nuk i duket “feministe”, ndërsa me Sarën e Ledrin është histori më e gjatë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO