fbpx
Ad imageAd image

Luizi i bashkohet Big Brother Vip Kosova? Artisti shton dyshimet me përgjigjen e tij

Blloku min lexim

Luiz Ejlli mund të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova këtë edicion në rolin e produksionit. Këto janë zërat që qarkullojnë prej disa kohësh në rrjet dhe artisti shkodran ka zgjedhur të mos i mohojë.

Në një konferencë me mediat kosovare, ku zyrtarizoi bashkëpunimin si ambasador i pijes energjike Golden Eagle, Luizi u pyet për thashethemet që qarkullojnë se ai do të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova. Ai qeshi fillimisht dhe pastaj zgjodhi të mos japë një përgjigje konkrete për të shtuar akoma më shumë kuriozitetin e ndjekësve

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO