fbpx
Ad imageAd image

Shqipëria troket në Euro2024, mund 3-0 Çekinë

Blloku min lexim

Shqipëria realizoi një fitore spektakolare ndaj Çekisë në “Air Albania”, duke realizuar plot 3 herë në portën e mbrojtur nga Pavlenka.
Jasir Asani spektakolar, Taulant Seferi brilant, me golat e tyre shtangën çekët.


Golat i Jasmir Asanit dhe Taulant Seferit i sigurojnë Shqipërisë jo vetëm vendin e parë në Grupin E, kur kanë mbetur edhe dy ndeshje për të luajtur, por kuqezinjtë janë me një këmbë në Euro2024

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock