fbpx
Ad imageAd image

“Shpirti i shpirtit tim…”, kështu e mbështet e dashura Bleron

Blloku min lexim

Pasi këngëtari Blero u fut në “BBVK” po merr përkrahje të madhe nga të gjithë ndjekësit e tij. Një përkrahje e ‘fortë’ u bë edhe natën e mbrëmshme.

E dashura e re, publikoi një fotografi të tij ku i shkruan fjalë emocionuese shoqëruar me një emoy të luanit dhe një zemre.

- Advertisement -

“Dashuri, krenaria ime, shpirti i shpirtit tim, ju jeni gjithmonë fituesi im, çdo ditë, Të dua”, shkroi ajo.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO