fbpx
Ad imageAd image

Ditë e veçantë/Mozzik ka dy fjalë për të atin (Foto)

Blloku min lexim

Në familjen e Mozzik ka vend për festë. I ati i këngëtarit sot feston ditëlindjen dhe sigurisht nuk mund të mungonin urimet e shumta nga miqtë dhe të afërmit. Urimi i Mozzik ka marrë goxha vëmendje në rrjete sociale.

- Advertisement -

Krahas pozave të veçanta Mozzik shpreh këtë urim për të atin: “Urime datëlindja Baba jem i dashtun! Ke qenë dhe vazhdon të jesh shtylla më e rëndësishme e familjes tonë. I pa thyer në të gjitha sferat jetësore, ky je ti. Andaj të urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë! Gëzuar! (Foto e parë jam unë dhe Baba, tjetrën Baba me vajzën time Hanën )”, ka shkruar Mozzik.

Këto foto na treguan dhe një herë se Hana është kopja e të atit.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO