fbpx

Nuk mbajnë inate! Fifi uron djalin e Adrolës dhe Adisit për ditëlindje(FOTO)

Blloku min lexim

Djali i Adrola Dushit dhe Adis Patushit, ish-partneri i saj, festoi këtë të diel ditëlindjen. Modelja dhe Adisi i bënë urimet më të ëmbla Troit në rrjetet sociale, ku mes komenteve të shumta, u pa dhe emri i Fifit.

E bekoftë Zoti me gjithë të mirat. Urime ditëlindjen Troi!”, shkroi Fifi në postimin e Adrolës.

Happy Birthday the greatest Troi”, shkroi këngëtarja edhe në urimin e Adisit.

Jemi mësuar që  vajzat të mos kenë marrëdhënie të mira me ish-in e partnerit, Fifi gjithmonë ka treguar të kundërtën.