fbpx
Ad imageAd image

Nuk mbajnë inate! Fifi uron djalin e Adrolës dhe Adisit për ditëlindje(FOTO)

Blloku min lexim

Djali i Adrola Dushit dhe Adis Patushit, ish-partneri i saj, festoi këtë të diel ditëlindjen. Modelja dhe Adisi i bënë urimet më të ëmbla Troit në rrjetet sociale, ku mes komenteve të shumta, u pa dhe emri i Fifit.

- Advertisement -

E bekoftë Zoti me gjithë të mirat. Urime ditëlindjen Troi!”, shkroi Fifi në postimin e Adrolës.

Happy Birthday the greatest Troi”, shkroi këngëtarja edhe në urimin e Adisit.

- Advertisement -

Jemi mësuar që  vajzat të mos kenë marrëdhënie të mira me ish-in e partnerit, Fifi gjithmonë ka treguar të kundërtën.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock