fbpx
Ad imageAd image

Dramë në familjen Cyrus/ Ja  çfarë ndodhi mes Miley dhe motrës së saj

Blloku min lexim

Duket se problemet e familjes Cyrus janë të thella. Noah Cyrus e quajti motrën e saj, Miley Cyrus, ‘mosrespektuese’ në seksionin e komenteve të një interviste që është rishfaqur në Tik-Tok.

- Advertisement -

“Mosrespektimi në këtë video…”, ka shkruar këngëtarja 23 vjeçare në disa screenshot që qarkullojnë në rrjetet sociale.

Klipi në fjalë shfaqte Miley duke biseduar me Joe Rogan për vëllezërit e motrën e saj në “The Joe Rogan Experience” në shtator 2020. Ai e pyeti atë nëse përvoja e Noah-së duke u rritur nën hijen e saj e kishte penguar në ndjekjen e një karriere në Hollywood.

- Advertisement -

“Ju ose shkoni në njërën anë ose në tjetrën,” u përgjigj këngëtarja e “Midnight Sky”, duke vënë në dukje se motra e saj më i vogël dëshiron një jetë në qendër të vëmendjes.

- Advertisement -

“Ajo ka një këngë që unë e dua “Fundi i Gjithçkaje”… dhe është EP-ja më dëshpëruese që do të keni dëgjuar ndonjëherë. Ajo është 20 vjeç. Ajo është shumë sentistive.”

Fansat thonë se komenti i Noah ishte i lidhur me grindjen rreth divorcit të prindërve të tyre Billy Ray Cyrus dhe Tish Cyrus. Komenti i Noah vjen dy muaj pasi Miley u bashkua me gjysmëvëllezërit e saj, Brandi Cyrus dhe Trace Cyrus, në dasmën e Tish me yllin e “Prison Break”, Dominic Purcell.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock