fbpx
Ad imageAd image

Video/ Robert Berisha nuk përmbahet në publik, momente intime me të dashurën

Blloku min lexim

Robert Berisha dhe e dashura e tij nga Ulqini, Ana Skrel, prej kohësh po jetojnë një raport intim mes tyre, ndërkohë që marrëdhënia e tyre tashmë është publike.

Teksa ndodhen me pushime, 23-vjeçarja ka publikuar një moment intim, ku Berisha shihet nga pas, duke e përqafuar.

- Advertisement -

Videoja është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale.


Roberti ka qenë në një marrëdhënie me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, me të cilën ka dhe një vajzë.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock