fbpx
Ad imageAd image

Nuk do të ketë “Njerëz dhe Fate”? Arben Derhemi: Na është mbyllur dera nga RTSH (Video)

Blloku min lexim

Pak muaj më parë u njoftua se shumë shpejt do të vijë vazhdimi i serialit “Njerëz dhe Fate”. Një krijim që është ndjekur nga mijëra shqiptar dhe është vlerësuar mjaft. Pas shumë vitesh aktorët janë bashkuar dhe kanë punua për të sjellë seri të reja, por diçka po çalon.

- Advertisement -

Ditën e sotme aktori kryesor i serialit Arben Derhemi (Flori), ka bërë një deklaratë në Instagram ku thotë se RTSH i ka mbyllur derën pas nuk ka firmosur kontratën për lëvrimin e fondeve që ishte biseduar në fillime.

Teksa ka treguar se puna vazhdon, Derhemi në emër të të gjithë kastit i ka kërkuar qytetarëve që të ndihmojnë financiarisht për filmin përmes adresës ‘Gofoundme” që ata kanë krijuar.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock