fbpx
Ad imageAd image

Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” lind foshnja me peshën më të madhe në 10 vitet e fundit

Blloku min lexim

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Albana Koçiu ndau në rrjetet sociale lajmin se në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” ka ardhur në jetë fëmija me peshën më të madhe të 10 viteve të fundit.

Sipas ministres, foshnja është 6150 gramë dhe ka ardhur në jetë përmes një lindje natyrale.

- Advertisement -

“Falë punës dhe përkushtimit të tyre nëna dhe bebi gëzojnë shëndet të plotë”, shprehet Koçiu teksa vlerëson dhe stafin e mjekëve.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock