fbpx
Ad imageAd image

Getinjos nuk i del inati/ Ka një tjetër koment për Vivien: E dija që ishe fiks kështu…

Blloku min lexim

Pas deklaratës së Vivien në një intervistë televizive ka plasur keq sherri mes saj dhe Getinjos. Teksa po fliste për marrëdhënien e tyre, ajo deklaroi se arsyeja e ndarjes nga reperi ishte fiksimi i tij pas bixhozit.

- Advertisement -

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Getinjos, që në disa postime në Instagram pranoi se luan bixhoz, por që kjo nuk ka ndikuar asnjëherë në marrëdhënien e tij me të tjerët.

Nuk ka mjaftuar me kaq dhe raperi ka vazhduar reagimet edhe me komente në postimin e faqes zyrtare të E diel në Top Chanel, në Instagram poshtë videos së Vivit. Aty ai tha se arsyeja e ndarjes ishte diçka tjetër dhe jo bixhozi.

- Advertisement -

Jemi nda për arsye tjera. Bixhoz luaj që 15 vjet, mos gjeste të këtij lloji sepse nuk mund të ma njollos askush respektin tim që e kam për të tjerët. Unë mund të mos kem respekt për veten time, por për të tjerët jap gjithçka gjithmonë. E dija që je fiks kështu, prandaj edhe nuk jemi (bashkë). Mos të dhemb që nuk të funksionoi plani zemra sepse me intervista të tilla ma konfirmon që vërtetë paskam gabuar që të ka dashur dhe të kam njoftuar me familjen. Shiko jetën përpara dhe më lë rehat. Paqe”, shkruan ai.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO