fbpx
Ad imageAd image

“Është bixhozxhi”/ Getinjo i kthen përgjigje Vivienit: Kërkon vëmendje, mos më gërric nervat!

Blloku min lexim

Ditën e sotme gjatë një interviste televizive Mes lotësh, Vivien ka treguar se ndarja e tyre nuk ka ardhur për shkak të ndonjë tradhtie apo sherri të madh por në fakt Getinjo është i varur nga lojërat e fatit.

Unë jam ndarë me Getinjon, jo për shkak të ndonjë sherri të madh ose nëj tradhtie. Një arsye që ka kohë që ishte pjesë e jona, është një gabim ose fiksimi i tij me nëj gjë të jetës që unë e dënoj shumë personalisht, që janë këto lojërat e fatit edhe që shkatërron cdo familje, cdo lidhje dhe cdo marrëdhënie që njeri mund të ketë me tjetrin. Mua më vjen shumë keq”, tregon mes lotësh Vivien.

- Advertisement -

Vivien ka treguar se ajo dhe familja e tij kanë bërë të pamundurën për ta ndihmuar që ai të heqë dorë nga ky ves, duke shtuar se edhe vet ai është i vetëdijshëm për këtë gabim.

Këtë deklaratë të saj Getinjo nuk e ka pritur aspak mirë. Përmes një postim në Instastory ai e pranon se është i fiksuar në bixhoz, por jo deri në atë pikë sa të dëmtojë familjen.

- Advertisement -


Madje duke iu referuar edhe ish-patneres ai kërkon që askush të mos e ngacmojë për këtë temë.

- Advertisement -

Ndërsa më pas ka publikuar një video kur thotë se këtë Vivien e ka bërë për vëmendje.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock