fbpx
Ad imageAd image

Çfarë ndodhi? ‘Kënga Magjike’ merr vendimin drastik

Blloku min lexim

‘Kënga Magjike’ është një nga festivalet që  fansat e ndjekin hap pas hape që nga prezantimi i këngëtarëve deri në netët premierë. Por këtë herë autorët e Këngës Magjike kanë marrë një vendim të papritur!

- Advertisement -

Mësohet se producenti , Ardit Gjebrea ka njoftuar se festivali do të anulohet këtë vit

Si rrjedhojë , ‘Kënga Magjike’ ndryshe nga vitet e kaluara duket se këtë vit ka mungesë organizimi dhe interes të ulët për të marrë pjesë.  Gjebrea njofton se festivali do të organizohet vitin që vjen.

- Advertisement -

Kjo është pauza e dytë që ‘Kënga Magjike’ bën në organizim, pas asaj të parës të bërë në vitin 2020, për shkak të pandemisë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock