fbpx
Ad imageAd image

Flitet për lidhjen me Olsin, gazetarja merr hapin drastik

Blloku min lexim

Pak kohë më parë u bë me dije se aktori i humorit, Olsi Bylyku prej më shumë se 4 muajsh është në një lidhje me gazetaren Denada Lura.

Aktori i humorit bëri një përgënjeshtrim të lajmit, me anë të një video në Instagram, ku shihte i përhumbur nga xhami i makinës dhe pozonte në foto me të njëjtën bluze si ish e dashura e tij, Egli Tako.

- Advertisement -

Por, me gjithë përpjekjet e Olsit që të mos merrej vesh, lajmi për të dashurën e re bëri bujë shumë shpejt dhe duket se gazetares nuk i ka pëlqyer aspak kjo vëmendje e madhe, ndaj ka marrë vendimin e papritur.

Pasi iu bë emri i ditur, Denada ka vendosur të mbyllë llogarinë e saj në Instagram.

- Advertisement -

Edhe pse nuk dihen zyrtarisht shkaqet e këtij vendimi, duket se fluksi i komenteve për këtë lidhje ka qenë i papërballueshëm.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO