fbpx
Ad imageAd image

Emocionuese! Djali i heroit Afrim Bunjaku thërret emrin e babait me Tifozat ‘Kuq e Zi’ (video)

Blloku min lexim

Në ndeshjen e mbrëmshme mes Shqipërisë dhe Ishujt Faroe atmosfera ka qenë e jashtëzakonshme si në stadium edhe nëpër sheshe. Kemi parë video, foto plot emocion me mesazhe të forta dhe mbështetëse për lojtarët. Por, një nga videot më emocionuese është ajo më poshtë, kur fjali i vogël i heroit Afrim Binjaku thërret emrin e babit të tij në mes të tifozëve Kuq e Zi.

Afrim Binjaku mbeti i vrarë nga grupe të armatosura serbe të cilat qëlluan policinë të dielën e 24 shtatorit 2023, gjatë përleshjeve me një grup kriminal prej 30 terroristësh serbë në veri të Kosovës, në fshatin Banjskë të Zveçanit e banuar me shumicë serbe.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO