fbpx

Dafina dhe Mozzik “kryqëzohen” nga ndjekësit: Turp…

Blloku min lexim

Dy këngëtarët më të pëlqyer nga publiku, Mozzik dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar duetin e tyre pak orë më parë.

Ky projekt, prej disa ditësh ështe pritur me padurim nga admiruesit e tyre, por mesa duket disa prej tyre janë zhgënjyer.

“Degjenerim, çfarë teksti tmerr”, shkruan një prej komentuesve.

“Turp, e fillon këngën direkt me tshajtme, a nuk mendon pak për rinin e sotshme, përfshirë dhe vajzën tënde,” thotë një tjetër.