fbpx
Ad imageAd image

Dafina dhe Mozzik “kryqëzohen” nga ndjekësit: Turp…

Blloku min lexim

Dy këngëtarët më të pëlqyer nga publiku, Mozzik dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar duetin e tyre pak orë më parë.

Ky projekt, prej disa ditësh ështe pritur me padurim nga admiruesit e tyre, por mesa duket disa prej tyre janë zhgënjyer.

- Advertisement -

“Degjenerim, çfarë teksti tmerr”, shkruan një prej komentuesve.

“Turp, e fillon këngën direkt me tshajtme, a nuk mendon pak për rinin e sotshme, përfshirë dhe vajzën tënde,” thotë një tjetër.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO