fbpx
Ad imageAd image

E “kryqëzuan” për batutën ndaj Beatrixës, Albano Bogdo iu përgjigjet shqiptarëve: U tërbuan të gjithë

Blloku min lexim

Pas disa ditëve të situatës me Beatrixën, Albano Bogdo duket se ka ende për të shprehur.

Në një video live në Tik Tok, Bogdo është shprehur se shqiptarët që iu kundërvunë atij, janë të njëjtët që dikur akuzonin Beatrix për sjelljen e saj në “BBV”.

- Advertisement -

Sipas tij, ky është goxha justifikim për ta ofenduar dikë në publik!

“Këta u tërbuan dhe u çuan të gjithë moralistët e Shqipërisë që nuk kanë pikë morali, se i njoh më mirë se ju dhe kushdo tjetër, dhe më kryqëzuan mua sikur kam vrarë 20 njerëz, dhe kam vjedhur 20 banka, sikur kam masakruar kombin. Për një fjali që nuk kam gënjyer, në sytë të 10 mijë vetave, asaj vajzës për shqetësimin publik që mund të ketë pasur i kërkoj falje, jo tek e tek, nga këta plehra që janë këtu në Shqipëri që ishin të njëjtët që e shanin”- ka thënë Albano gjatë videos live.

- Advertisement -

Ndërkohë, Beatrix nga ana tjetër ka paralajmëruar masa ligjore kundrejt Bogdos.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock