fbpx
Ad imageAd image

Çfarë i ndodhi? Graciano shpërthen në lot gjatë provave të DWTS

Blloku min lexim

Fifi dhe Graciano kanë vendosur që këtë javë t’i lënë fjalët e tepërta dhe të fokusohen vetëm tek kërcimi.

Gjatë provave të kërcimit, këngëtarja u shpreh se garën e ka vetëm me veten. Ndërsa, Graciano u përlot gjatë rrëfimit të tij.

- Advertisement -

“Fifin e kam shpirt. Po mundohet shumë, po lodhet shumë. Përballjet janë shumë të forta”, u shpreh balerini, teksa nuk mbajti dot lotët.

Në skenë, çifti erdhi me një charleston energjik. Juria vlerësoi energjinë e Fifit, por Valbona Selimllari i kërkoi të guxojë më shumë dhe të dalë nga zona e komfortit.

- Advertisement -

Ilir Shaqiri: I shkunde puplat. Ka filluar të dalë bisha që ke brenda. Je në gjysmë. Sa i përket charleston, kishe bërë një trahana të vërtetë. Gjithsesi, përveç disa kontrasteve në hapa, mendoj që ke filluar të kërcesh.

Charleston-i i Fifit dhe Gracianos u vlerësua me 30 pikë nga juria. 

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock