fbpx
Ad imageAd image

Çfarë ndodhi, Fifi shpërthen në lot gjatë provave në “Dancing With The Stars”

Blloku min lexim

Gjatë provave në “Dancing With The Stars”, Fifi u përlot me rrëfimin për djalin e saj. “Nuk dua të flas për djalin, se sa herë flas, njerëzit mendojnë që po viktimizohem”, u shpreh ajo mes lotëve.

Ndërsa pas performancës në skenë, ku së bashku me Gracianon, kërcyen në ritmet e këngës së Alban Skënderaj, “Mbretër pa kurorë”, Olta e këshilloi Fifin të mos bëjë gabimin e saj:

- Advertisement -

Olta Gixhari: Djalin ta kesh me jetë dhe të sugjeroj të mos bësh gabimin që kam bërë unë, që të mos flasësh kur ta ndjesh me shpirt.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO