fbpx
Ad imageAd image

Redi i jep Albinës 250 euro në takim, ajo i kthehet ashpër: Më trajtove si qen (Video)

Blloku min lexim

Në çdo edicion të Për’puthen shpesh janë parë takime romantike dhe luksi. Por takimi i fundit i Redit dhe Albinës ishte megaluks dhe shkaktoi mjaftë debate në studio.

- Advertisement -

Ai e kishte ftuar Albinën në një restorant të shtrenjtë dhe gjatë gjithë kohës ka treguar se ka shumë para dhe bënë shpenzime të shfrenuara.

Fillimisht ai iu drejtua ashpër kamerieres duke i thënë se ai nuk pi verë të lirë por iu kërkoi verë të shtrenjtë. Më pas i hedh në tavolinë 25O euro Albinës dhe i thotë që t’i mbajë për shpenzime të përditshme.

- Advertisement -

Ajo nuk i pranoi, madje në studio i tha se. “Ajo sjellë ishte si  trajtim qeni, as qenit nuk i jepen ashtu”.

Debati është thelluar edhe më tej, kur Redi i ka quajtur konkurrentët e tjerë të varfër.

- Advertisement -

Në ato momente i është kundërvënë Aulona. Opinionistja i tha se sjellja e tij është shumë shëmtuar sepse po e trajton Albinë thjesht si një fytyrë të bukur.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock