fbpx
Ad imageAd image

“Bobo 3 muaj pa s*ks, do vdesim”/ Edona shpjegon deklaratën: Kam ardhur këtu për…

Blloku min lexim

Konkurrentja e “Big Brother Vip Kosova”, Edona James njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe pa komplekse.

Disa javë më parë ajo është shprehur se nuk mund të qëndrojë brenda shtëpisë 3 muaj pa kryer marrëdhënie s*ksuale, ndërsa ka treguar se nuk e ka problem që të bëjë s*ks para kamerave ndonëse nuk e ka bërë këtë gjë më parë.

- Advertisement -

“Bobo 3 muaj pa seks, do vdesim. Si të jetë më mirë. Nuk e di ndoshta vjen ndonjë djalë i bukur që më pëlqen. Nuk e kam bërë kurrë para kamerave, por s’dua të them që s’do ta bëj atë. Unë e marr jetën qysh më vjen”, tha transgjinorja.

Gjatë primet të kaluar ajo nuk u shpëtua nga banorët në zinxhin e nominimeve, duke iu shtuar listës së konkurentëve që janë në nominim.

- Advertisement -

Në “Darkën e të Nominuarve” në “Big Brother VIP Kosova 2” të organizuar nga “Vëllai i madh” Edona së bashku me të nominuarit e tjerë iu përgjigjën një sërë pyetjesh ngacmuese.

“A do të kryeje intime në Big Brother VIP Kosova 2”ishte një ndër pyetjet me spec që konkurrenti  iu drejtua transgjinores.

- Advertisement -

“Jo, unë bëj shaka. Foli fjalë të ndyra, po kjo se e kam ndërruar seksualitetin. Unë për vete nuk kam ardhë këtu për atë, se më shikojnë fëmijët, të gjithë shqiptarët. Kam ardhur këtu me e ndërru imazhin tim. Të tregoj veten time”, tha transgjinorja.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO