fbpx
Ad imageAd image

Përplasen ashpër Iliri dhe Sardi në “DWTS”: Të presin fansat e mi jashtë

Blloku min lexim

Këngëtari Sardi Strugaj erdhi me një “cha cha” nën ritmin e këngës “Makeba” sonte në Dancing With The Stars. Duket se performanca e këngëtarit aq sa u pëlqye nga Olta Gixhari, aq edhe u kritikua nga kryetari i jurisë, Ilir Shaqiri.

Olta GixhariBravo se ato shkallët i zbritët si njerëz. Më ke pëlqyer shumë sot. Je dhe bukurosh, është duhet tja themi.

- Advertisement -

Ilir ShaqiriRëndësi ka që të pëlqeu si zbriti shkallët

IliriKomplimentet i more, sa i përket mendimit të Ilirit, një cha cha me nuance afro e vlerësoj se mua më pëlqejnë. Duhet të ishe më realizues, se krahët nuk justifikonin gjithë atë frymëmarrje që afro ka. Mendoj se duke qenë ky lloj jo akordimi mes trupit dhe këmbëve, një cha cha mediokre.

- Advertisement -

SardiKëtu më preke içik

Lori BalaNë latine duhet të thyhet mesi. Kishte hapa shumë të mira, por do doja të rrëshqiste pak hapi cha cha-s. Atmosfera ishte e mirë.

- Advertisement -

SardiPër mesin dhe belin të gjithë ma kanë vënë në dukje, nuk e luaj dot më shumë

Valbona SelimllariËshtë e vërtetë që ke një ngurtësim, duhet pak më shumë investim me ushtrime që e lirojnë trupin. Nëse do që ky rrugëtim të shkojë më gjatë, investohu edhe aty, ngërçin mund ta rregullosh

SardiLori më ka dhënë kritika edhe gjatë javës, më ka thënë për shpinën, po e përmirësoj për hir të vërtetës.

ValbonaKe ecur kaq mirë, unë kam filluar ti rris pretendimet për ty. Mua më pëlqeu kërcimi

SardiIlir i dëgjon (brohoritjet në sallë të fansave) të presin jashtë. Këngën e kishim me dëshirë, kërcimi ishte i vështirë. Ty s’të pëlqeu që i mbylla unë zinxhirin Oltës.

IliriTa lash vetë

IliriCha cha rrihet në kohën e dytë

SardiTë gjithë ju që e keni inat Ilirin, votoni Vip 10

Në fund çifti grumbulloi 28 pikë, nga 30 pikë që morën natën e shkuar.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO