fbpx
Ad imageAd image

“Plakë e stazhonuar”/ Plas sherri mes Eglës dhe Rikes: E di sa ke kaluar ti, i ke të gjitha në sy

Blloku min lexim

Rike Roçi dhe Egla Ceno kanë bërë një debat me njëra-tjetrën, ku ka agravuar edhe në ofendime. Rike i kërkon Eglës që të mos i fusë spica njerëzve me të cilët ajo ka afrimitet, ndërkohë që aktorja i thotë se nuk ia ka përmendur asnjëherë emrin. Rike acarohet edhe më shumë duke i thënë asaj se është “një shtrigë dhe plakë e stazhionuar”. Egla tallet me të dhe mban në dorë drejt saj një takë.

Rike Roçi: Mos i fut spica personave që rrinë me mua.

- Advertisement -

Rike Roçi: Mos guxo më t’i fusësh spica njerëzve që unë rri more vesh dhe ma hiq atë takën se shumë të kam duruar.

Egla: S’dua mi ta heq takën.

- Advertisement -

Rike: Po ik o plakë shtrigë! Ti je një plakë shtrigë.

Egla: O gocë e rritur, mua më vjen anash ti. Ti i jep vetes shumë rëndësi

- Advertisement -

Rike: Ec plakë e stazhionuar.

Egla: E di çfarë je ti? Unë plakë e stazhionuar? Ej më pëlqen shumë, s’të ka dhënë njeri leksione elegance.

Rike: Shtrigë dhe plagë e stazhionuar je, na ecën tërë elegancë, por je zero.

Egla: Je xheloze për plakën e stazhionuar? E di sa faza pleqërie ke kaluar ti, i ke të gjitha në sy.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock