fbpx
Ad imageAd image

Arbana Osmani nuk mban, më i kthehet ashpër ndjekëses: Vishem si të më dojë qejfi

Blloku min lexim

Në çdo dalje të saj ne ekran jemi mësuar që Arbana Osmanin ta shohim ekstravagante. Dhe si pasojë shpesh herë ajo kritikohet nga ndjekësit e saj.

- Advertisement -

Në daljet e saj të fundit moderatorja është kritikuar në komente për veshjen e saj.

Një ndjekëse i ka komentuar në një formë aspak të këndshme. “Epo kështu e kanë VIP-at, zbulohen në disa pjesë të trupit dhe mbi të gjitha harrojnë edhe shqipen. Pak nga pak po humbas respektin që kam për ty. Mos harro je nënë e 3 fëmijëve”.

- Advertisement -

Ajo nuk ka ngurruar t’i kthejë një përgjigje po qa të ashpër.  “Një grua mund të ketë edhe 7 fëmijë e prap të vishet si t’i dojë qejfi. Ashtu siç vishet një burrë të cilit ti kurrsesi s’do ia lije këtë koment”, i përgjigjet ajo.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO