fbpx
Ad imageAd image

Në një lidhje me Endri Priftin?! Fansat e kritikojnë ashpër Ola Brukon, reagon gazetarja

Blloku min lexim

Figurat publike shpesh herë bëhen si pikë shënjestre nga fansat, pasi këta të fundit ndjekin çdo hap të tyre dhe japin informacione personale. Këtë herë zhurma po bëhet për  këngëtarin korçar, Endri Prifti dhe gazetaren, Ola Bruko,  të cilët përfliten për një lidhje dashurie mes tyre.

- Advertisement -

Deri më tani nuk ka pasur ndonjë reagim direkt nga asnjëra palë, por ndjekësit kanë nisur ta kritikojnë në komente, madje duke e akuzuar gazetaren se shkatërroi martesën e saj për këngëtarin, pa ditur asgjë rreth jetës së saj.

- Advertisement -

Ola ka ndarë disa vargje nga “Floriri” i Dritëro Agollit:

I bardhë si bora të jesh,

- Advertisement -

i ndritur, i larë me flori.

Prapë do të shajnë, patjetër,

pa sharë nuk mbetet njeri …!

E hodhën floririn – e tretën,

në llum, në llagëmin e zi.

Një shekull kaloi dhe e gjetën,

Floriri kish mbetur Flori …”, janë vargjet që ka zgjedhur Ola Bruko të shpërndaj pikërisht në këto ditë.

Jo vetëm kaq në një tjetër postim ajo shkruan: Papa do ishte mirë të na vizitonte edhe njëherë e të na bekonte si popull. Paqe, qetësi, dashuri dhe jo urrejtje paçi në shpirtrat tuaj. Jeta është e shkurtër, ikën e nuk vjen më!
Zoti qoftë edhe me ju. Amin.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock