fbpx
Ad imageAd image

“Leh si qeni i Morena Tarakut”/ Plas sherri në BBV Kosova

Blloku min lexim

Shqipe Hysenaj mëngjesin e sotëm ka debatuar rëndë me një ndër konkurentët brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova” Në një moment mendimet e dyshes nuk u përputhen, ndërsa shpërthyen në ofendime ndaj njëri-tjetrit.

Pjesë e këtij debati është bërë edhe Buci, i cili i tha Shqipes se leh si qeni i Morena Tarakut, ndërsa ajo iu kthye keq konkurentit duke i thënë që me këtë fjalë ka treguar se nuk ka as dinjitet dhe as krenari.

- Advertisement -

Pjesë nga debati

- Advertisement -

Buci: Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut

Shqipja: Ti po i thua një njeri qen

- Advertisement -

Buci: Nuk thashë qen po si aj

Shqipja: Çfarë do të thotë kjo?

Buci: Veç lehë dhe bërtet.

Shqipja: A e kupton se sa bastardllëk. Ti nuk din, ti ske as inteligjencë dhe as krenari. Me këtë që thua ti ske as dinjitet. Ti je thjeshtë një njeri që flet shumë dhe ofendon veten.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO