fbpx
Ad imageAd image

“Ai është bërë tym”/ Çfarë e zemëroi bashkëshortin e Olta Gixharit?!

Blloku min lexim

Bashkëshorti i Olta Gixharit është përpjekur të qëndrojë larg kamerave dhe vëmendjes publike, por nuk i ka shpëtuar dot paparacit disa herë. Ata duket se shkojnë mirë bashkë, por sot aktorja na ka treguar problemin që ka me Dorin.

- Advertisement -

E pyetur nga fansat, ish-banorja e Big Brother Vip zbuloi se ai nuk do të jetë i pranishëm në premierën e “Në kuadër të dashurisë”, pasi nuk dëshiron të jetë personazh publik.

Madje, Olta Gixhari u shpreh se partneri i saj “u bë tym” kur u publikuan fotot e tyre në një aeroport në Itali.

- Advertisement -

Nuk besoj se do të jetë në premierë sepse nuk do që të jetë figurë publike, po përpiqemi shumë për këtë, por vetëm kur e shohim veten çift nëpër aeroporte. Unë qesh por Dori u bë tym”, shkroi ajo.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO