fbpx
Ad imageAd image

Zihen keq banorët e BBV Kosova: Mos ma drejto mua gishtin

Blloku min lexim

Një debat i ashpër është zhvilluar mes dy banorëve të Big Borther Vip, Santiana Maloku dhe Gani Gërmisë. Gjithçka ka nisur pas një këshille që Gania i dha modeles, e cila nuk i priti mirë.

“Ti e çon gishtin për me fol me mua, siç edhe e ke çuar, gishtin e çon”, iu drejtua Santiana, Ganisë.

- Advertisement -

“Je askushi për mua”- iu kthye ai.

Santiana nga ana tjetër nuk u ndal duke i thënë: “Vazhdo mos ma prish natën”. Thumbat nuk munguan sërish nga Gërmia, i cili ia ktheu: “E ki natën e prishur se je njeri pa respekt”.

- Advertisement -

Kujtojmë se për shkak të një sherri mes Blerandos dhe Metit po në shtëpinë vip, ky i fundit u përjashtua nga gara automatikisht, për thyerje të rregullave të formatit.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO