fbpx
Ad imageAd image

Këta janë banorët e “BBVK”, mes tyre edhe një pornostar-e

Blloku min lexim

Edhe pak ditë nda ndajnë nga nisja e ‘Big Brother VIP Kosova’, ndërsa ky sezon pritet të ketë mjaft surpriza.

- Advertisement -

Por ajo që na bën më shumë kuriozë për momentin, janë emrat e banorëve. Një video po qarkullon në Tik Tok, ku janë prezanuar emrat që do të jenë në shtëpinë e famshme.

-Edona James
-Gani Germia
-Meti Alshiqi, ish-banor edhe i “Big Brother Albania”
-Ylli Dervishi aka Buci, ish-fitues i “Shpija Kosovës”
-Lumbardh Salihu
-Monika Salihu
-Vesa Vllasaliu
-Brikenda Karricaj aka Briki, ish-konkurrente e “Për’puthen”

- Advertisement -

Po ashtu banorëve do u shtohet një personazh tjetër, bëhet fjalë për AlbyTheGoat, e njohur si pornostar-e.

Po ashtu ka edhe emra si: Santiana Maloku dhe Muhamet Zeka, të cilët ende pritet të konfirmohen nëse do të jenë pjesë e kastit që prej nisjes apo në vazhdim.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO