fbpx
Ad imageAd image

Zhvillohet konkursi i parë në botë për bukurinë natyrale (pa makeup)

Blloku min lexim

Për herë të parë në 95 vjet, në Britaninë e Madhe është zhvilluar një konkurs bukurie i vajzave pa make-up. Vajza e cila u kurorëzua si “Miss London 2023” ishte Natasha Beresford, 26 vjeçe, e cila impresionoi jurinë me bukurinë e saj natyrale.

Natasha Beresford, e cila është kurorëzuar si fituesja e parë e një konkursi të këtij lloji, punon si stomatologe. Si konkurrente ajo kishte dhe 18 vajza, të cilat ishin tërësisht pa grim apo ndërhyrje plastike. Me siguri, një konkurs i tillë mund të jetë i vetmi në botë aktualisht.

- Advertisement -

E veshur me një fustan të bardhë nusërie, bukuroshja arriti të merrte gjithë vëmendjen. Me origjinë nga Sheffield, e reja punon tashmë në Londër në një klinikë private dentare.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock