fbpx
Ad imageAd image

Victoria Beckham: Më kanë bullizuar shumë në shkollë

Blloku min lexim

Victoria Beckham ka treguar se është bullizuar shumë në shkollë dhe e ka patur të vështirë të kishte miq. Stilistja e njohur, ka folur për fëmijërinë e saj në “Javën Kundër Bullizmit”, përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ditën e dielë.

Ndërkohë që ka folur për eksperiencat e saj, ajo ka dhënë vlerësimet maksimale për vajzën e saj, Harper, për të qenurit e fortë dhe shumë e kujdesshme. Bashkangjitur postimit të saj.

- Advertisement -

“Ji më e sjellshmja në klasë. Jam shumë krenare që kam rritur një vajzë të fortë dhe që kujdeset për të tjerët. Kam qenë e bullizuar shumë në shkollë dhe shpesh i them Harper se sa e rëndësisshme është të jesh e sjellshme dhe të ngresh zërin për të gjithë ata që bullizohen, veçanërisht nëse sheh një vajzë të vogël, duke luajtur në këndin e lojrave vetëm, sepse njëherë e një kohë nëna e saj ishte pikërisht ajo vajzë. Kjo është Java Kundër Bullizmit, është shumë e rëndësishme që të mos e mbyllësh gojën nëse dikush është vetëm apo është duke u bullizuar. Harper, të dua shumë”, përfundon shkrimin e saj Victoria.

Ajo gjithashtu ka publikur një pjesë nga një intervistë të dhënë së fundmi në lidhje me Javën Kundra Bullizmit, ku ka treguar se e ka mësuar vajzën e saj të jetë e sjellshme me të gjithë.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO