fbpx

“Uroj të eliminohesh javën e parë të “Dancing With the Stars”/ Ronaldo i përgjigjet Deas

Blloku min lexim

Moderatori i njohur Ronaldo Sharka është një ndër konkurrentet e spektaklit “Dancing With the Stars”, i cili do të startojë së shpejti. Shumë nga miqtë, familjarët dhe fansat e tij e kanë mbështetur ish-banorin e “BBV” në eksperiencën e tij më të re, ndërsa ndryshe nga ata Deamichele i ka bërë një urimin epik moderatorit.

Teksa ka postuar në InstaStory videon e tij prezantuese, ajo e ka uruar Ronaldon që të eliminohet që javën e parë. “Suksese! Uroj të eliminohesh javën e parë”, ka shkruar Dea

Nga ana tjetër nuk ka kaluar shumë kohë dhe moderatori ka reaguar menjëherë duke ripostuar foton në llogarinë  e tij të Instagram, ai është shprehur që do ta fitojë çmimin e parë vetëm për inatin e Deas.

Veç për inatin tënd do e fitoj”, është shprehur Ronaldo.