fbpx

Çfarë ndodhi? Luizi ndërpret të ftuarit në emisionin e Kiarës

Blloku min lexim

Në studion e emisionit “Fan Club DTWS”, ka qenë Esdalin Gorani dhe Albi Nako të cilët po diskutonin në lidhje me performancën e konkurrentëve.

Në një moment, ndërkohë që Albi Nako po fliste, Luiz Ejlli i cili ishte në publik, bën për të qeshur Kiarën.

Albi Nako ndërpret fjalinë dhe shprehet: “Çfarë ka? Të bën Luizi për të qeshur? Ok më fal se është edhe Luizi këtu përballë.

“”Se është edhe Luizi në prapaskenë, këtu përballë. Nuk po ta japim mikrofonin sepse nuk na del minutazhi. Një herë tjetër ndoshta”, u shpreh Kiara duke qeshur, ndërsa Albi e harroi tërësisht çfarë do thoshte.