fbpx
Ad imageAd image

“Unë jetoj me një komandant lufte”, Anita shpërthen ndaj Shqipes…

Blloku min lexim

Opinionistja e BBVK, Anita Haradinaj ka shpërthyer ndaj Shqipes e cila u përplas në debat e sipër me Azemin. Anita iu kthye Shqipes se nuk është në trotuar, dhe se nëse i zgjatë fjalët me një djalë si Azemi e humb lojën.

Oj shqipe o shpirt, nuk je në trotuar o zemër, ke të bëjsh me 20 karaktere të ndryshme aty. Unë jetoj me komandat lufte, jetoj me një ushtar në shtëpi”, i tha Anita. Shqipja iu kundërpërgjigj me ”nuk do të dëgjojë më” dhe ka vazhduar me “do ta shofim”.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock