fbpx
Ad imageAd image

“U bëre ti të jesh aty”/ Albi Nako komenton rolin e Lorit si anëtare jurie në DWTS

Blloku min lexim

Lori Bala ka qenë e ftuar së fundmi në “DWTS Fan Club” ku ka sqaruar mënyrën si u drejtohet balerinëve me “vajza, djali”. Ajo u shpreh se kjo është diçka shumë e zakonshme në rrethin e balerinëve.

Për këtë pikë kë dhënë mendimin e tij edhe Albi Nako. Ai është shprehur se balerinët e tjerë janë xhelozë për pozicionin e Lorit si anëtare jurie këtë vit.

- Advertisement -

Aq sa i bukur është arti i baletit aq ka edhe prapaskena deri diku të ndyra. Nuk duan ta pranojnë Lorin duke qenë se është ende një vajzë e re. Unë mund ta them troç “u bëre ti të jesh aty, se aty ku je ti mund të isha dhe unë”. Unë e kuptoj deri diku pozicionin e Lorit duke qenë se një pjesë të tyre i ka edhe kolegë.”

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO