fbpx
Ad imageAd image

A e vazhdojnë shoqërinë mes tyre? Jori Delli flet ‘pa dorashka’ për Olta Gixharin

Blloku min lexim

E ftuar ditën e djeshme në një intervistë televizive ka qenë modelja dhe ish-banorja e ‘BBV2″, Jori Delli, e cila ka treguar edhe të reja nga lidhja e saj me reperin italian Fred De Palma. Jori dhe Olta Gixhari kanë qenë banore të të njëjtit edicion të “BBV” dhe e pyetur në lidhje me miqësinë me të Jori është përgjigjur:

Moderatorja: Me Olta Gixharin ke miqësi?

- Advertisement -

Jori: Oltën e dashuroj, e adhuroj është super femër dhe kur del me Oltën është super më pëlqen shumë është shumë njeri i mirë

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO